Forum srednjih strucnih skola Beograd

Forum srednjih strucnih skola Beograd


 

ПОСТАНИ ЧЛАН ФССШБ

Карактеристике Форума :

ФССШБ је најорганизованији и најбројнији еснафски синдикат просветних радника у Београду

ФССШБ
је
независан од власти и политичких партија
 
ФССШБ
има
развијену бесплатну правну заштиту

ФССШБ
има
развијен информациони систем

ФССШБ
на
демократски начин бира и разрешава све органе

Предности чланства у Форуму :

• Солидарност
• Бесплатно заступање
• Едукација
• Рекреативни одмор
• Спортске игре 

ЗАХТЕВ ЗА ПРЕУЗИМАЊЕ

Банер

СТРУЧНО УПУТСТВО

Банер

Конференција 21. мај 2013.

Банер

Протест 17.03.2015

Банер

Министарство

Партнери ФССШБ

Закон о основама

Закон о средњој

Стратегија

ПКУ

КАКО ДО ПЕНЗИЈЕ

Банер
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow

Приступница

Банер

28.02.1997.

Донета је одлука о
оснивању
ФССШБ
Прузмите оригиналну одлуку о оснивању

Јединствена листа технолошких вишкова

Банер

Слободна радна места

Банер

Непуна норма

Банер

15 година ФССШБ

Календар рада 2019/2020

Тренутно онлине

Имамо 3 гостију на мрежи

Стручно усавршавање

Правилник

Стандарди компетенција

Публикација Послови

ФССШ на Facebook-u

ФССШ на Twitter-u

Најновије вести

Чланови ФССШБ ПДФ Штампа Ел. пошта

 

Општина Стари Град

1. ПРВА ЕКОНОМСКА ШКОЛА; Цетињска 5-7

2. ВAЗДУХOПЛOВНA AКAДEМИJA; Булевар војводе Бојовића 2

3. ПРАВНО ПОСЛОВНА ШКОЛА; Светогорска 48

4. ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКА ШКОЛА „СТАРИ ГРАД“; Високог Стевана 37

5. МУЗИЧКА ШКОЛА „МОКРАЊАЦ“; Дeчaнскa 6

6. ТРГОВАЧКА ШКОЛА; Хиландарска 1

Општина Савски Венац

7. МЕДИЦИНСКА ШКОЛА „БЕОГРАД“; Делиградска 31

8. УГОСТИТЕЉСКО – ТУРИСТИЧКА ШКОЛА; Југ-Богданова 28

9. ШКОЛА ЗА БРОДАРСТВО, БРОДОГРАДЊУ И ХИДРОГРАДЊУ; Милоша Поцерца 2

Општина Вождовац

10. ШКОЛА ЗА НЕГУ ЛЕПОТЕ; Joвaнa Субoтићa 2a

11. ГЕОЛОШКА И ХИДРОМЕТЕОРОЛОШКА ШКОЛА „МИЛУТИН МИЛАНКОВИЋ“; Есад Пашина 26

Општина Врачар

12. МУЗИЧКА ШКОЛА „СТАНКОВИЋ“; Кнеза Милоша 1а

13. ТЕХНИЧКА ШКОЛА ГСП; Радослава Грујића 2

Општина Палилула

14. ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКА ШКОЛА „РАДЕ КОНЧАР“; Браће Грим 32

Општина Звездара

15. МЕДИЦИНСКА ШКОЛА; Вељка Дугошевића бб

16. ГРАЂЕВИНСКА ТЕХНИЧКА ШКОЛА; Хајдук Станкова 2

17. "TEХНOAРТ БEOГРAД"- ШКOЛA ЗA МAШИНСТВO И УМEТНИЧКE ЗAНAТE; Свeтoг Никoлe 39

18. АРХИТЕКТОНСКО ТЕХНИЧКА ШКОЛА; Војислава Илића 78

19. ФАРМАЦЕУТСКО ФИЗИОТЕРАПЕУТСКА ШКОЛА; Донска 25-27

Општина Нови Београд

20. ГРАФИЧКА ШКОЛА; Отона Жупанчића 19

21. СРЕДЊА ТУРИСТИЧКА ШКОЛА; Отона Жупанчића 4

Општина Земун

22. МЕДИЦИНСКА ШКОЛА „НАДЕЖДА ПЕТРОВИЋ“; Наде Димић 4

23. ПРАВНО – БИРОТЕХНИЧКА ШКОЛА „ДИМИТРИЈЕ ДАВИДОВИЋ“; Тошин бунар 17

24. ЕКОНОМСКА ШКОЛА „НАДА ДИМИЋ“; 22. октобра 19

25. ШКOЛA ЗA УЧEНИКE OШТEЋEНOГ ВИДA „ВEЉКO РAМAДAНOВИЋ"; Цара Душана 143

Општина Барајево

26. СРEДЊA ШКOЛA; Свeтoсaвскa 4a, 11460 Бaрajeвo

Општина Обреновац

27. ТЕХНИЧКА ШКОЛА; Крaљa Пeтрa 12; 11500 Обреновац

28. ПOЉOПРИВРEДНO-ХEМИJСКA ШКOЛA; Mилoшa Oбрeнoвићa 90; 11500 Обреновац

Општина Аранђеловац

29. ТЕХНИЧКА ШКОЛА „МИЛЕТА НИКОЛИЋ“; Јосифа Панчића 3; 34000 Аранђеловац

30. EКOНOМСКO УГOСИТИТEЉСКA ШКOЛA „СЛOБOДAН MИНИЋ“; Вaсe Сaвићa 3; 34000 Аранђеловац

Општина Чукарица

31. ТЕХНИЧКА ШКОЛА; Југословенска 19; 11250 Жeлeзник

32. ШКОЛА ЗА ОСНОВНО И СРЕДЊЕ ОБРАЗОВАЊЕ "СВЕТИ САВА", Mилиje Стaнojлoвићa 30; 11260 Умкa

Општина Раковица

33. СРЕДЊА ЗАНАТСКА ШКОЛА; Вукасовићева 21а; Канарево брдо

Општина Гроцка

34. СРЕДЊА ШКОЛА ГРОЦКА; Ужичка 2; 11306 Гроцка

Општина Панчево

35. TEХНИЧКA ШКOЛA "23. МАЈ"; Браће Јовановић 89; 26101 Панчево

36. ПОЉОПРИВРЕДНА ШКОЛА „ЈОСИФ ПАНЧИЋ“; Новосељански пут 31; 26000 Панчево

37. БАЛЕТСКА ШКОЛА "ДИМИТРИЈЕ ПАРЛИЋ"; Жарка Зрењанина 25; 26000 Панчево

Општина Смедеревска Паланка

38. МАШИНСКО-ЕЛЕКТРОТЕХНИЧКА ШКОЛА “ГОША”; Индустријска 66; 11420 Смедеревска Паланка

Општина Топола

39. СРЕДЊА ШКОЛА "КРАЉ ПЕТАР ПРВИ"; Шумадијска 2; 34310 Топола